Wynik / Terminarz

Strona główna / JUNIORZY STARSI / Wynik / Terminarz

MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH

JUNIOR STARSZY WIOSNA 2019

KOLEJKA

DATA

DZIEŃ TYGODNIA

GODZ.

MECZ

WYNIK

STRZELCY

1.

17.03.2019

Sobota

10:00

NKP Podhale - Dunajec Nowy Sącz

2:1

Podhale: Nędza-Kubiniec, Mańko

2.

23.03.2019

Sobota

10:00

Canpack Okocimski Brzesko - NKP Podhale

 

 

3.

30.03.2019

Sobota

10:00

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - NKP Podhale

 

 

4.

06.04.2019

Sobota

10:00

NKP Podhale - AP Profi Zielonka

 

 

5.

14.04.2019

Niedziela

10:00

BKS Bochnia - NKP Podhale

 

 

6.

21.04.2019

Niedziela

10:00

NKP Podhale - Zatorzanka Zator

 

 

7.

28.04.2019

Niedziela

10:00

NKP Podhale - Unia Tarnów

 

 

8.

04.05.2019

Sobota

10:00

Sokół Słopnice - NKP Podhale

 

 

9.

12.05.2019

Niedziela

10:00

NKP Podhale - Sandecja Nowy Sącz

 

 

10.

19.05.2019

Niedziela

10:00

NKP Podhale - Puszcza Niepołomice

 

 

11.

26.05.2019

Niedziela

10:00

Dalin Myślenice - NKP Podhale

 

 

12.

01.06.2019

Sobota

17:00

Limanovia Limanowa - NKP Podhale

 

 

13.

08.06.2019

Sobota

11:00

NKP Podhale - Górnik Wieliczka

 

 


JUNIOR STARSZY JESIEŃ 2018

KOLEJKA

DATA

DZIEŃ TYGODNIA

GODZ.

MECZ

WYNIK

STRZELCY

1.

15.08.2018

Środa

10:00

Hutnik Kraków  -  NKP Podhale 

2:0

Hutnik: Filip Handzlik x2 

2.

18.08.2018

Sobota

10:00

NKP Podhale -  Limanovia Limanova

4:0

Podhale: Patryk Skóbel, Jan Łukaszczyk, Bartłomiej Głowa Juliusz Molis

3.

25.08.2018

Sobota

12:00

Sandecja Nowy Sacz - NKP Podhale

5:0

 

4.

28.08.2018

Czwartek

13:00

NKP Podhale – Bruk Bet Nieciecza

1:2

Podhale: Otręba

5.

02.09.2018

Niedziela

13:00

AP Profi Zielonki - NKP Podhale

0:6

Podhale: Otręba x2, Molis x2, Skóbel, Topór A.

6.

08.09.2018

Sobota

10:00

NKP Podhale – Bochnia

7:0

Podhale: Pranica x2, Otręba, A. Topór, Skóbel, Molis, Wybrańczyk

7.

15.09.2018

Sobota

10:00

Dunajec Nowy Sącz - NKP Podhale

1:2

Podhale: Molis, Lubelski

8.

22.09.2018

Sobota

10:00

NKP Podhale – Dalin Myślenice

1:0

Podhale: Molis

9.

30.09.2018

Niedziela

10:00

Puszcza Niepołomice - NKP Podhale

0:1

Bramka: Kobylarczyk

10.

06.10.2018

Sobota

10:00

NKP Podhale – Sokół Słopnice

8:0

Podhale: Otręba x4, Molis, Topór A., Głowa, Kobylarczyk

11.

14.10.2018

Niedziela

10:00

Unia Tarnów - NKP Podhale

1:1

Podhale: Molis

12.

21.10.2018

Niedziela

10:00

NKP Podhale – Okocimski Brzesko

9:0

Podhale: Głowa x2, Abramek x2, Molis, Worwa, Otręba, A. Topór, Mańko

13.

28.10.2018

Niedziela

10:00

Górnik Wieliczka  - NKP Podhale

2:3

Podhale: Otręba x2, Molis

14.

03.11.2018

Sobota

11:00

Zatorzanka Zator  -  NKP Podhale

0:11

Podhale: Kobylarczyk x2, Głowa x2, Lubelski x2, Otręba x2, Kuruc, Wybrańczyk, samobój

15.

11.11.2018

Niedziela

10:00

NKP Podhale – Garbarnia Kraków

0:2

-

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY