Wynik / Terminarz - MLT 2004

Strona główna / TRAMPKARZE STARSI / Wynik / Terminarz - MLT 2004

MAŁOPOLSKA 2. LIGA TRAMPKARZY
ROCZNIK 2004
TRAMPKARZ STARSZY WIOSNA 2019

KOLEJKA

DATA

DZIEŃ TYGODNIA

GODZ.

MECZ

WYNIK

STRZELCY

1.

17.03.2019

Niedziela

13:00

MKS Trzebinia - NKP Podhale

4:1

Podhale: Zakaszewski

2.

23.03.2019

Sobota

12:00

NKP Podhale - Górnik Wieliczka

5:1

Podhale: Wójciak x4, Pragnący

3.

31.03.2019

Niedziela

10:00

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - NKP Podhale

6:3

Podhale: Wójciak x2, Pragnący

4.

07.04.2019

Niedziela

10:00

Soła Oświęcim - NKP Podhale

1:5

Podhale: Ustupski x2, Kamiński Kamil, Wójciak, Żulewski

5.

14.04.2019

Niedziela

10:00

NKP Podhale - Raba Dobczyce

6:2

Podhale: Wójciak x4, Pragnący x2

6.

18.04.2019

Czwartek

12:30

Limanovia Limanowa - NKP Podhale

1:2

Podhale: Wójciak, Ustupski

7.

27.04.2019

Sobota

12:00

NKP Podhale - Krakus Nowa Huta

6:1

Podhale: Wójciak x2, Pragnący x2, Wojas, Jarkiewicz

8.

01.05.2019

Środa

12:00

NKP Podhale - MKS Trzebinia

2:2

Podhale: Chorąży, Wójciak

9.

04.05.2019

Sobota

10:00

Górnik Wieliczka - NKP Podhale

1:2

Podhale: Ustupski, Pragnący

10.

11.05.2019

Sobota

10:00

NKP Podhale - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2:2

Podhale: Ustupski, Kuchta

11.

18.05.2019

Sobota

12:30

NKP Podhale - Soła Oświęcim

3:0

Walkower

12.

25.05.2019

Sobota

11:00

Raba Dobczyce - NKP Podhale

 

 

13.

01.06.2019

Sobota

10:00

NKP Podhale - Limanovia Limanowa

 

 

14.

09.06.2019

Niedziela

11:00

Krakus Nowa Huta - NKP Podhale

 

 

 

BARAŻE O MAŁOPOLSKĄ TRAMPKARZY STARSZYCH
PODHALE AWANSOWAŁO DO MLTS!
TRAMPKARZ STARSZY JESIEŃ 2018

KOLEJKA

DATA

DZIEŃ TYGODNIA

GODZ.

MECZ

WYNIK

STRZELCY

1.

26.10.2018

Piątek

15:30

NKP Podhale - Beskidzka Akademia Piłkarska

10:0

Podhale: Wójciak x4, Rozmus x2, Pragnący, Ustupski, Chorąży, Plewa

2.

29.10.2018

Poniedziałek

15:30

Turbacz Mszana Dolna - NKP Podhale

0:2

Podhale: Wójciak, Chorąży

PODHALAŃSKA 1. LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH
GRUPA MISTRZOWSKA
TRAMPKARZ STARSZY JESIEŃ 2018

KOLEJKA

DATA

DZIEŃ TYGODNIA

GODZ.

MECZ

WYNIK

STRZELCY

1.

23.09.2018

Niedziela

10:00

NKP Podhale - LKS Szaflary

10:2

Podhale: Wójciak x7, Chorąży x2, Ustupski

2.

29.09.2018

Sobota

11:00

Jordan Jordanów - NKP Podhale

1:7

Podhale: Wójciak x3, Ustupski x2, Wojas, Kowalczyk 

3.

06.10.2018

Sobota

14:00

Wiatr Ludźmierz - NKP Podhale

2:5

Podhale: Wójciak x2, Rozmus, Wojas, Chorąży

4.

13.10.2018

Sobota

11:00

NKP Podhale - Przełęcz Łopuszna

10:1

Podhale: Ustupski x5, Wojas, Chorąży, Luberda x2, samobój

5.

20.10.2018

Sobota

11:00

NKP Podhale - AP Wisła Czarny Dunajec

2:1

Podhale: Wójciak, Pragnący


PODHALAŃSKA 1. LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH (GRUPA 1)
TRAMPKARZ STARSZY JESIEŃ 2018

KOLEJKA

DATA

DZIEŃ TYGODNIA

GODZ.

MECZ

WYNIK

STRZELCY

1.

18.08.2018

30.08.2018

Sobota

Czwartek

11:00

17:00

NKP Podhale - Lubań Tylmanowa

13:0

Podhale: Wójciak x5, Chorąży x4, Pragnący x2, Wojas, Chabior

2.

25.08.2018

06.09.2018

Sobota

Czwartek

11:00

17:30

LKS Szaflary - NKP Podhale

0:6

Podhale: Ustupski x3, Wójciak x2, Chorąży

3.

01.09.2018

Sobota

13:00

NKP Podhale - Watra Białka Tatrzańska

14:0

Podhale: Wójciak x4, Pragnący x4, Ligas, Kowalczyk, Wojas, Jarkiewicz, Luberda, Chorąży

4.

08.09.2018

Sobota

13:00

Przełęcz Łopuszna - NKP Podhale

0:5

Podhale: Ustupski x3, Wójciak, Chorąży

5.

15.09.2018

Sobota

14:00

NKP Podhale - KS Zakopane

10:0

Podhale: Wójciak x4, Ustupski x3, Chorąży, Wojas, Chabior

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY