SMSKolejne gry kontrole juniorów i juniorów młodszych

23 stycznia 2023

Rywalem naszych zespołów były drużyny Sparty Zabrze oraz MOSP Białystok

Junior starszy

NKP Podhale – Sparta Zabrze 5:0 ( 2:0)
Bramki: Ustupski, Wojas, Stolarczyk, Rozmus, Gawlak

– Skorzystaliśmy z grupy 22 osób. Pierwsza połowa to gra w ataku pozycyjny i przeplatane bardzo fajne akcje grupowe, zespołowe z dużą ilością niecelnych podań. Jednak w styczniu to jest całkowicie zrozumiałem, z racji ciężkich treningów. Na pochwalę na pewno akcja bramkowa na 2:0 po rozegraniu na jeden kontakt w środowym sektorze boiska. Nie ukrywam zadowolenia z drugiej połowy. Widać że każdy zawodnik chce pokazywać się z jak najlepszej strony – ocenił trener Sebastian Świerzbiński.

NKP Podhale – MOSP Białystok 3:0 (2:0)

– Mecz z młodszym rocznikiem 2006 ale trzeba przyznać że w pierwszej połowie przeciwnik zawiesił wysoko poprzeczkę. Mieliśmy do pewnego czasu problemy z naszym atakiem pozycyjnym. Wolno operowaliśmy piłką i za dużo zdarzało się niecelnych podań. Z minuty na minutę wyglądało to jednak lepiej i efektem dwie bramki strzelone w końcówce pierwszej połowy. W drugiej połowie było więcej płynności ale zabrakło lepszych decyzji podczas finalizacji – podkreślił Świerzbiński

Junior młodszy

NKP Podhale- MOSP Białystok 1:2 (1:0)

– Wartościowy sparing. Przeciwnik bardzo mocny pod względem fizycznym. Pierwsza połowa wyrównana, zdobyliśmy bramkę po dośrodkowaniu piłki na dłuższy słupek, składna akcje wykończył Plewa. W drugiej połowie zagrała druga jedenastka w śród której znaleźli się testowani zawodnicy. Kilku pokazało się z dobrej strony, kilku ze słabszej. Cały czas sprawdzamy, zmieniamy i szukamy korzystnych rozwiązań. Chcemy tez dać szanse wszystkim zawodnikom z szerokiej kadry – zaznaczył trener Maciej Wadas.

 

O Klubie

Nowotarski Klub Piłkarski PODHALE powstał we wrześniu 2009 roku z połączenia sekcji piłki nożnej KS Szarotka Nowy Targ i drugoligowego klubu piłki halowej KS Krokus-Podhale Nowy Targ. Pierwszym prezesem został Krzysztof Antos, a obecnie funkcję tę sprawuje Michał Rubiś.

 

 

 

 

Media Społecznościowe

NKP Podhale Nowy Targ

nkppodhale

NKP Podhale TV

 

Kontakt

Nowotarski Klub Piłkarski „Podhale”

ul. Kolejowa 161
34-400 Nowy Targ

KRS: 0000792349
NIP: 7352796929
REGON: 121029702

e-mail: kontakt@nkp.podhale.pl
tel.: 18 266 52 30, 510 920 252

e-mail: media@nkp.podhale.pl
tel.: 607 600 291

godziny otwarcia biura:

poniedziałek – piątek   8:00-14:00

kierownik pierwszej drużyny:
Adam Gubała

© Copyright NKP Podhale