Statystyki zawodników (III liga)

Statystyki zawodników NKP Podhale Nowy Targ - sezon 2020/2021

RankingZawodnikBramkiŻółte kartkiCzerwone kartkiWystępy% zwycięstw% remisów% przegranych
1Damian Lepiarz12302552.0024.0024.00
2Michał Grunt9403237.5031.2531.25
3Patryk Serafin8501850.0033.3316.67
4Michał Nawrot8602955.1720.6924.14
5Dawid Dynarek6703243.7528.1328.13
6Rafał Surmiak2101136.3645.4518.18
7Błażej Skórski100955.5611.1133.33
8Juliusz Molis1203145.1629.0325.81
9Marek Mizia1201942.1121.0536.84
10Jarosław Potoniec1001450.0021.4328.57
11Wojciech Kobylarczyk1101540.0033.3326.67
12Kamil Palacz1201656.2531.2512.50
13Michał Dudek1202152.3828.5719.05
14Maksymilian Tkocz1411850.0033.3316.67
15Olivier Janso1211457.1435.717.14
16Arkadiusz Lewiński1502642.3126.9230.77
17Jakub Burnat1101931.5836.8431.58
18Maciej Tonia1213946.1528.2125.64
19Mateusz Otręba00000.000.000.00
20Damian Mrówka0101241.6716.6741.67
21Johnny Spike Gill000922.2211.1166.67
22Grzegorz Janiczak0101241.6725.0033.33
23Grzegorz Misiura000966.6711.1122.22
24Mateusz Mianowany01013545.7128.5725.71
25Kacper Smoleń000944.4411.1144.44
26Wojciech Krauze00000.000.000.00
27Bartosz Matoga000633.3333.3333.33
28Patryk Florek00000.000.000.00
29Maciej Styrczula0003447.0626.4726.47
30Mateusz Szukała00000.000.000.00
31Damian Wajsak0302045.0020.0035.00
32Dawid Witkowski000633.3333.3333.33
33Szymon Jeziorski0311250.0016.6733.33
34Jakub Styrenczak0001100.000.000.00
35Jakub Szczepański000250.000.0050.00
36Kornel Krzyżak00010.000.00100.00
37Michał Sobek000825.0025.0050.00
38Samuel Budinsky0101233.3333.3333.33
39Piotr Bryja000837.5037.5025.00
40Jakub Wójcik00000.000.000.00
41Szymon Wójciak000560.000.0040.00
42Nikodem Derek00000.000.000.00
43Wojciech Wydra00010.00100.000.00

O Klubie

logo

Nowotarski Klub Piłkarski PODHALE powstał we wrześniu 2009 roku z połączenia sekcji piłki nożnej KS Szarotka Nowy Targ i drugoligowego klubu piłki halowej KS Krokus-Podhale Nowy Targ. Pierwszym prezesem został Krzysztof Antos, a obecnie roku funkcję tę sprawuje Michał Rubiś.

Aktualności

Kontakt

Nowotarski Klub Piłkarski „Podhale”

ul. Kolejowa 161
34-400 Nowy Targ

KRS: 0000792349
NIP: 7352796929
REGON: 121029702

e-mail: kontakt@nkp.podhale.pl
tel.: 18 266 52 30, 510 920 252

godziny otwarcia biura: poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki | 10:00-16:00

kierownik pierwszej drużyny:
Natalia Bosak: 788 586 135

© Copyright NKP Podhale