SMSMLJ. Podział punktów z Niecieczą

6 kwietnia 2023

Po dwóch zwycięstwach w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Juniorów, tym razem zespół trenera Sebastiana Świerzbińskiego podzielił się punktami z drużyną Bruk Betu Terlamiki Nieciecza.

NKP Podhale – Bruk Bet Termalica Nieciecza 1:1 (0:0 )

Bramka dla Podhala: Ustupski 66.

Podhale: Laskowski – Zubrzycki ( 46 Kowalczyk), Pragnący, Bocheńczak, Kubicz, Budz, Kędziora (70 Stolarczyk), Ustupski, Wojas (46 Wydra), Suska (46 Wójciak), Paniak (80 Rozmus)

– W pierwszej połowie zaczęliśmy rozkojarzeni i w efekcie sprezentowaliśmy sytuacje przeciwnikowi. Na szczęście bez konsekwencji. Z minuty na minutę graliśmy agresywniej i podczas skoków pressingowych notujemy sporo odbiorów, które jednak nie przynoszą wiele efektów w finalizacji. Pomimo sporu niedokładności stwarzamy dwie bardzo dobre kontry. W obu jednak przypadkach bramkarz gości wychodzi obronna ręka. Po pierwszej połowie 0:0, a w przerwie zmiana pory roku i w drugiej połowie graliśmy już na śniegu. Ciężko było wymagać stu procent od zawodników w takich warunkach. Zawodnicy obu drużyn mieli spore problemy z utrzymanie się na nogach. Jednak w środku pola agresywnie grając, odebraliśmy piłkę i po prostopadłej piłce do Ustupskiego , ten wygrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem rywali. Niestety nie udaje nam się dowieźć tego wynik. Podczas budowania akcji na własnej połowie popełniliśmy błąd, na który często zwracamy uwagę. Nieciecza strzałem zza pola karnego wyrównała. W końcówce dążyliśmy do strzelenia zwycięskiej bramki. Stworzyliśmy ku temu dwie dobre sytuacje, niestety nie wykorzystaliśmy ich. Można powiedzieć że w meczu na śniegu padł zasłużony remis – ocenił trener Sebastian Świerzbiński.

O Klubie

Nowotarski Klub Piłkarski PODHALE powstał we wrześniu 2009 roku z połączenia sekcji piłki nożnej KS Szarotka Nowy Targ i drugoligowego klubu piłki halowej KS Krokus-Podhale Nowy Targ. Pierwszym prezesem został Krzysztof Antos, a obecnie funkcję tę sprawuje Michał Rubiś.

 

 

 

 

Aktualności

Media Społecznościowe

    nkppodhalenowytarg

   nkppodhale

   nkppodhaletv

Kontakt

Nowotarski Klub Piłkarski „Podhale”

ul. Kolejowa 161
34-400 Nowy Targ

KRS: 0000792349
NIP: 7352796929
REGON: 121029702

e-mail: kontakt@nkp.podhale.pl
tel.: 18 266 52 30, 510 922 015

e-mail: media@nkp.podhale.pl
tel.: 607 600 291

godziny otwarcia biura:

poniedziałek – piątek   8:00-14:00

kierownik pierwszej drużyny:
Natalia Bosak

© Copyright NKP Podhale