SMSMLJM. Przegrana z Garbarnią

3 czerwca 2023

Nie udał się wyjazd do Krakowa naszym juniorom młodszym, którzy ulegli 1:4 drużynie Garbarni.

RKS Garbarnia Kraków – NKP Podhale 4:1 (0:0) Bramka dla Podhala: Janczy

Podhale: Kuros – Luberda, Holichenko, Janczy, Sabara, Kościelniak, Truty, Rubiś, Kluś, Lizak, Arutiunian oraz Opioła, Niepsuj, Stołowski, Zalewski.

– Pierwsza połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu, chyba najlepsza pod względem taktycznym. Wiedzieliśmy jak gra przeciwnik, który w poprzednich meczach bazował na zbieraniu drugich piłek i szybkim przechodzeniu z bronienia do atakowania. Byliśmy bardzo blisko przeciwnika, graliśmy agresywnie i odpowiedzialnie. W 18 minucie stworzyliśmy sytuacje sam na sam dla Arutiuniana, ale bramkarz wygrał ten pojedynek. Do przerwy Garbarnia właściwie nie stworzyła większego zagrożenia. Wychodzimy na druga połowe i na „dzień dobry” od razu tracimy bramkę z rzutu wolnego z bocznego sektora boiska i błędzie w kryciu. Kolejna bramkę tracimy w 48 minucie, tym razem po rzucie rożnym. Dwa następne po zamieszaniu w naszym polu karnym. W międzyczasie wykorzystujemy rzut karny. Mam bardzo mieszane uczucia po tym meczu. Z jednej strony jestem zadowolony z pierwszej połowy, realizacji założeń, dobrej organizacji w defensywie i postawy drużyny, która przeciwstawiła się bardzo mocnemu przeciwnikowi. Z drugiej strony na pewno czujemy złość, gdyż nie możemy tracić trzech bramek w tak krótkim czasie. Musimy popracować na pewno nad koncentracją, oraz stałymi fragmentami gry w defensywie, bo dzisiaj straciliśmy wszystkie bramki właśnie po rzutach wolnych czy różnych. Szkoda tego meczu, bo mogliśmy wywieźć co najmniej 1 punkt. Nie składamy broni i walczymy dalej w 3 ostatnich meczach – podsumował trener Maciej Wadas.

O Klubie

Nowotarski Klub Piłkarski PODHALE powstał we wrześniu 2009 roku z połączenia sekcji piłki nożnej KS Szarotka Nowy Targ i drugoligowego klubu piłki halowej KS Krokus-Podhale Nowy Targ. Pierwszym prezesem został Krzysztof Antos, a obecnie funkcję tę sprawuje Michał Rubiś.

 

 

 

 

Aktualności

Media Społecznościowe

    nkppodhalenowytarg

   nkppodhale

   nkppodhaletv

Kontakt

Nowotarski Klub Piłkarski „Podhale”

ul. Kolejowa 161
34-400 Nowy Targ

KRS: 0000792349
NIP: 7352796929
REGON: 121029702

e-mail: kontakt@nkp.podhale.pl
tel.: 18 266 52 30, 510 922 015

e-mail: media@nkp.podhale.pl
tel.: 607 600 291

godziny otwarcia biura:

poniedziałek – piątek   8:00-14:00

kierownik pierwszej drużyny:
Natalia Bosak

© Copyright NKP Podhale