Akademia NKPSMSMLJM. Rozregulowane celowniki

1 października 2022

Nie udał się start rundy rewanżowej w lidze małopolskiej naszym juniorom młodszym. Podopieczni Jacka Pietrzaka przegrali 1:2 na własnym stadionie z Okocimskim Brzesko.

NKP Podhale – Okocimski Brzesko 1:2 (1:1)
Bramka dla Podhala: Janczy
Podhale: Kuros – Pątko, Luberda, Janeczek, Stołowski, Sabara, Kościelniak, Janczy, Niepsuj, Plewa, Kluś

Wygrała drużyna „do bólu” skuteczna. O ile w pierwszej połowie nasza przewaga nie była jeszcze aż tak widoczna, to po przerwie już nasza dominacja nie podlegała dyskusji. Mieliśmy pełną kontrolę nad tym meczem, ale co z tego skoro marnowaliśmy seryjnie bramkowe okazje, a gościom wystarczył jeden celny strzał w tej części gry, żeby zdobyć zwycięskiego gola. Taka porażka boli, ale nie składamy broni. Walczymy dalej – ocenił trener Podhala, Jacek Pietrzak.