Akademia NKPMLT. Wygrywamy w meczu na szczycie!

31 sierpnia 2023

Trzecie zwycięstwo w trzecim meczu tegorocznych rozgrywek II Małopolskiej Ligi Trampkarzy odniósł zespół trenera Karola Niewolika.  Tym razem nowotarżanie pokonali również niepokonany przed tą serią meczów zespół Termalici Nieciecza. 

NKP Podhale Nowy Targ – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 4:1

Bramki dla Podhala: Janczy 2, Mrowca, Słaboń.

Podhale: Łukasik -Jędrol, Wójcik, Galica, Węglarczyk, Hreska, Knurowski, Słaboń, Bielak, Janczy, Mrowca oraz Dziekan, Zając, Młocek, Kos, Gacek, Ustupski, Fatla.

Pierwszy mecz w lidze w tym sezonie z drużyną która w jakikolwiek sposób przeciwstawiła się nam swoimi umiejętnościami i pomysłem na grę. Znając sposób grania Termalici od początku zaczęliśmy wysokim pressingiem kierowanym do środka boiska tak aby zneutralizować boczne sektory przeciwnika. To skutkowało odbiorem piłki już na ich połowie. Pierwsze 20 minut to nasz koncert: posiadanie piłki i dwie bramki Janczego. Jedno po dośrodkowaniu Mrowca i dołożeniu stopy,  drugi to strzał z dystansu, rykoszet i bramka. Po tym okresie zeszło z nas “powietrze” i  to Termalica stwarzała sobie sytuacje po dziurach w środku pola. Z jednego takiego zagrania i złamania  linii  spalonego straciliśmy gola na 1:2. Po przerwie jeszcze bardziej zamknęliśmy boczne sektory, co skutowalo brakiem jakichkolkwie sytuacji przeciwnika. Za to my stwarzaliśmy je seriami.  Mega cieszy wynik oraz postawa chłopaków w meczu z głównym rywalem w lidze do awansu – ocenił trener Karol Niewolik. 

O Klubie

Nowotarski Klub Piłkarski PODHALE powstał we wrześniu 2009 roku z połączenia sekcji piłki nożnej KS Szarotka Nowy Targ i drugoligowego klubu piłki halowej KS Krokus-Podhale Nowy Targ. Pierwszym prezesem został Krzysztof Antos, a obecnie funkcję tę sprawuje Michał Rubiś.

 

 

 

 

Aktualności

Media Społecznościowe

    nkppodhalenowytarg

   nkppodhale

   nkppodhaletv

Kontakt

Nowotarski Klub Piłkarski „Podhale”

ul. Kolejowa 161
34-400 Nowy Targ

KRS: 0000792349
NIP: 7352796929
REGON: 121029702

e-mail: kontakt@nkp.podhale.pl
tel.: 18 266 52 30, 510 922 015

e-mail: media@nkp.podhale.pl
tel.: 607 600 291

godziny otwarcia biura:

poniedziałek – piątek   8:00-14:00

kierownik pierwszej drużyny:
Natalia Bosak

© Copyright NKP Podhale