Pierwsza drużyna#NOWA_TWARZ CZYLI POZNAJ NASZĄ DRUŻYNĘ! CZĘŚĆ CZWARTA!

22 lutego 2021

 


 

Poznajcie #nową_twarz w Naszej drużynie! 🥳💥

 

Oliver Janso to piłkarz pochodzący ze Słowacji, pochodzący dokładnie z Topoleckej. Na obecną chwilę mieszka w Trnavie ze swoją dziewczyną. W jego historii występów możemy zobaczyć… występ w eliminacjach do Ligi Europy! Jeżeli jesteście zaciekawieni, to koniecznie przeczytajcie więcej! ✅📄
 
👨‍💻 Oliver, prócz tego co wcześniej mogliśmy przeczytać ze wstępie, to co powinniśmy wiedzieć o Tobie więcej?
🦸 Mam 27 lat. Moje hobby to głównie sport, lubię ćwiczenia na siłowni. W wolnym czasie szukam okazji do rekreacji lub wycieczki do natury. Nie ukrywam, iż kocham spędzać czas aktywnie i na świeżym powietrzu.
 
👨‍💻 W jakich klubach mogliśmy Cię zauważyć? Już wiemy ten rąbek tajemnicy iż zagrałeś w eliminacjach do Ligi Europy, lecz opowiedz po kolei jak to było…
🦸 Jako nastolatek grałem w Senicy, gdzie w wieku już 17-lat zostałem zawodnikiem pierwszej drużyny, która grała w I lidze. Tam zyskiwałem pierwsze minuty w eliminacjach do Ligi Europy. Potem przeniosłem się do klubów AFC Nove Mesto nad Vahom, FK Slavia Orlová-Lutyně, FK Ustí nad Labem, Partizan Bardejov, KFC Komarno, lecz najdłuższy okres spędziłem w Spartaku Trnava. Gdzie jako młody zawodnik przeszedłem do pierwszej drużyny – było to dla mnie wielkim sukcesem. W Trnavie jako junior, grałem w drugiej lidze słowackiej i rozegrałem około 20 meczów, natomiast dla pierwszej drużyny było ich około 50. Największym sukcesem jak już można było zauważyć to niewątpliwie to, iż brałem udział w eliminacjach do Ligi Mistrzów i Ligi Europy, w której udało nam się awansować do fazy grupowej, gdzie grałem w dwóch meczach z Anderlechtem Bruksela. Ponadto jestem dumny z tego że grałem w mistrzostwach Slovnaft Cup, które Trnava zdobyła ponownie po 45 latach.
 
👨‍💻 Czy masz jakiś konkretny cel, który wyznaczyłeś sobie otwierając drzwi do szatni naszej drużyny?
🦸 Przyjechałem do Nowego Targu po to, aby pokazać swoją jakość i pomóc drużynie w osiągnięciu jak najlepszych wyników, abyśmy jako drużyna odnieśli sukces i wygrywali jak najwięcej spotkań i notowali same trzy oczka w klasyfikacji.
 
👨‍💻 Czy szybko zaklimatyzowałeś się w szatni? Jak zostałeś przyjęty przez drużynę?
🦸 Zespół mnie dobrze przyjął. Jest on znakomity dla mnie, gdyż wszyscy ciężko pracują co bardzo podziwiam. Wierzę, że razem odniesiemy sukces na boisku. Trening i trenerzy na pewno pomogą nam rozwinąć swoje mocne strony jak i poradzić sobie ze słabościami.

O Klubie

logoNKP-2

Nowotarski Klub Piłkarski PODHALE powstał we wrześniu 2009 roku z połączenia sekcji piłki nożnej KS Szarotka Nowy Targ i drugoligowego klubu piłki halowej KS Krokus-Podhale Nowy Targ. Pierwszym prezesem został Krzysztof Antos, a obecnie roku funkcję tę sprawuje Michał Rubiś.

Kontakt

Nowotarski Klub Piłkarski „Podhale”

ul. Kolejowa 161
34-400 Nowy Targ

KRS: 0000792349
NIP: 7352796929
REGON: 121029702

e-mail: kontakt@nkp.podhale.pl
tel.: 18 266 52 30, 510 920 252

e-mail: media@nkp.podhale.pl
tel.: 607 600 291

godziny otwarcia biura: poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki | 10:00-16:00

kierownik pierwszej drużyny:
Natalia Bosak: 788 586 135

© Copyright NKP Podhale