Pierwsza drużyna#NOWA_TWARZ CZYLI POZNAJ NASZĄ DRUŻYNĘ! CZĘŚĆ DRUGA!

18 lutego 2021

 

Poznajcie #nową_twarz w Naszej drużynie! 💥💪

Szymon Jeziorski to człowiek iście z Naszego regionu! Pochodzi z Jordanowa, natomiast może poszczycić się bardzo bogatymi doświadczeniami jak na wiek 20 lat! 💥✅

Zadaliśmy mu kilka pytań, przeczytajcie sami poniżej mini-wywiad 📄

👨‍💻 Szymonie, oprócz wspomnianych wcześniej informacji, że jesteś z naszego regionu to co możesz jeszcze opowiedzieć o sobie?
🦸 Pochodzę z Jordanowa, lecz obecnie mieszkam wraz z dziewczyną w Krakowie gdzie studiuję wychowanie fizyczne na AWF. Jestem studentem już drugiego roku. Lubię gotować, grać na konsoli lecz często spędzam czas z moją ukochaną. Poza piłką nożną, ostatnimi czasy bardzo spodobał mi się tenis ziemny przez co go praktykuję.

👨‍💻 W jakich klubach mogliśmy Cię zauważyć? Masz może jakieś szczególne osiągnięcia związane z piłką?
🦸 Do tej pory grałem w 5 klubach: LKS jordan Jordanów (cała szkoła podstawowa), kolejnie Podbeskidzie Bielsko Biała (całe gimnazjum 3 lata), potem Wisła Kraków (całe liceum 3 lata), następnie Jutrzenka Giebułtów (rok z tego połowa podczas pandemii, więc rozegrałem tam jedna rundę) natomiast ostanie pół roku spędziłem w Puszcza Niepołomice – trenowałem z pierwszą drużyna, natomiast grałem w rezerwach. Największym osiągnięciem do tej pory dla mnie było rozegranie dwóch meczów sparingowych w pierwszej drużynie Wisły oraz treningi z pierwszym zespołem – miałem wtedy 17 lat, dodatkowo byłem kapitanem w drużynie CLJ Wisły.

👨‍💻 Czy masz jakiś konkretny cel, który wyznaczyłeś sobie otwierając drzwi do szatni naszej drużyny?
🦸 Do Nowego Targu przyjechałem z zamiarem przede wszystkim swojego rozwoju. Będę walczył o miejsce w pierwszym składzie i w późniejszym czasie aby to utrzymać. Natomiast z drużyną chcemy wygrywać każdy mecz, a co przyniesie czas -zobaczymy.

👨‍💻 Czy szybko zaklimatyzowałeś się w szatni? Jak zostałeś przyjęty przez drużynę?
🦸 Tak szybko się tutaj zaklimatyzowalem, chłopaki z drużyny dobrze mnie przyjęli, nie mam na co narzekać. Mamy teraz okres przygotowawczy i pracujemy ciężko na treningach, widać tutaj profesjonalizm co mi się podoba. Warunki nas nie rozpieszczają (śnieg i mróz) ale dajemy radę. Jestem zadowolony z przyjścia tutaj, uważam że to kolejny krok w przód! 💯

O Klubie

logoNKP-2

Nowotarski Klub Piłkarski PODHALE powstał we wrześniu 2009 roku z połączenia sekcji piłki nożnej KS Szarotka Nowy Targ i drugoligowego klubu piłki halowej KS Krokus-Podhale Nowy Targ. Pierwszym prezesem został Krzysztof Antos, a obecnie roku funkcję tę sprawuje Michał Rubiś.

Kontakt

Nowotarski Klub Piłkarski „Podhale”

ul. Kolejowa 161
34-400 Nowy Targ

KRS: 0000792349
NIP: 7352796929
REGON: 121029702

e-mail: kontakt@nkp.podhale.pl
tel.: 18 266 52 30, 510 920 252

e-mail: media@nkp.podhale.pl
tel.: 607 600 291

godziny otwarcia biura: poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki | 10:00-16:00

kierownik pierwszej drużyny:
Natalia Bosak: 788 586 135

© Copyright NKP Podhale