Pierwsza drużyna#Nowa_twarz czyli poznaj Naszą drużynę! Część pierwsza

15 lutego 2021

Poznajcie #nową_twarz w Naszej drużynie! 💥💪
Maciej Gadowski objął stanowisko drugiego trenera w pierwszej drużynie. Ponadto warto podkreślić iż prowadzi również drużyny w Akademii Podhala! ✅😎
Zadaliśmy mu kilka pytań, przeczytajcie sami poniżej mini-wywiad 📄

👨‍💻 Jak Trener zaopatruje się na współpracę z Trenerem Marcinem Zubkiem?
🦸‍♂️ Trener Zubek od pierwszych moich dni w klubie był osobą otwartą, z którą zawsze można było porozmawiać na tematy szkoleniowe. Cieszy mnie perspektywa pracy z Trenerem Marcinem, gdyż mamy zbliżone podejście do piłki nożnej. Jestem pewny, że w okresie współpracy będę mógł się od Niego wiele nauczyć.

👨‍💻 W jakich klubach mogliśmy oglądać Trenera na posadzie szkoleniowca? Czy objęte stanowisko jest pierwszą stycznością z piłką seniorską?
🦸‍♂️ Swoją pracę jako trener rozpocząłem w 2012 roku w Fun Football Academy Warszawa, następnie 4 lata spędziłem w SEMPie Warszawa, z którym kiedyś nawet byliśmy na obozie w pobliżu Nowego Targu i korzystaliśmy z boiska MCSiR. Od 2019 roku miałem przyjemność pracy w Akademii Piłkarskiej Rakowa Częstochowa. Praca jako Asystent Trenera Zubka w Podhalu jest dla mnie pierwszą pracą na poziomie piłki seniorskiej.

👨‍💻 Czy Trener obrał sobie jakiś cel do zrealizowania z pierwszą drużyną? Gdzie Trener widzi się za pół roku?
🦸‍♂️ Moim celem jest pomoc całemu zespołowi w jak najlepszym przygotowaniu się do rywalizacji sportowej. Jeśli chodzi o najbliższe pół roku – będzie to sierpień, więc na pewno będę spędzać ten czas na boisku treningowym.

👨‍💻 Jak wiemy, również na barkach Trenera jest szkolenie młodzieży w Naszej akademii. W jaki sposób można efektywnie pogodzić pracę w pierwszej drużynie i akademii?
🦸‍♂️Połączenie pracy w Akademii z pracą w pierwszym zespole jest możliwe dzięki organizacji zespołów Akademii w Szkole Podstawowej nr 11, dzięki czemu mam możliwość obecności na treningach w obu grupach szkoleniowych. Dodatkowo w grupie Trampkarza współpracuję z Trenerem Karolem Niewolikiem oraz Fizjoterapeutą Mateuszem Cyrwusem co pozwala nam na podział zadań by należycie realizować proces szkoleniowy w tej grupie.

Już w najbliższym czasie ukaże się kolejny news odnośnie Naszej serii! Obserwujcie nas uważnie! 😎💯

______
RAZEM tworzymy historię podhalańskiej piłki. ❤️💙💛

O Klubie

logoNKP-2

Nowotarski Klub Piłkarski PODHALE powstał we wrześniu 2009 roku z połączenia sekcji piłki nożnej KS Szarotka Nowy Targ i drugoligowego klubu piłki halowej KS Krokus-Podhale Nowy Targ. Pierwszym prezesem został Krzysztof Antos, a obecnie roku funkcję tę sprawuje Michał Rubiś.

Kontakt

Nowotarski Klub Piłkarski „Podhale”

ul. Kolejowa 161
34-400 Nowy Targ

KRS: 0000792349
NIP: 7352796929
REGON: 121029702

e-mail: kontakt@nkp.podhale.pl
tel.: 18 266 52 30, 510 920 252

e-mail: media@nkp.podhale.pl
tel.: 607 600 291

godziny otwarcia biura: poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki | 10:00-16:00

kierownik pierwszej drużyny:
Natalia Bosak: 788 586 135