Pierwsza drużyna#NOWA_TWARZ CZYLI POZNAJ NASZĄ DRUŻYNĘ! CZĘŚĆ Trzecia!

19 lutego 2021

 

Poznajcie #nową_twarz w Naszej drużynie! 💥💪
Piotr Bryja to kolejny człowiek z naszego regionu, który w niedawnym czasie zasilił szeregi pierwszej drużyny! Mieszka w Łapszach Niżnych, lecz można było z powodzeniem wyszukać go na boiskach w Nowym Sączu.

Zadaliśmy mu kilka pytań, przeczytajcie sami poniżej mini-wywiad 📄

👨‍💻 Piotrku, jesteś jednym z przedstawicieli naszego regionu, lecz zapewne nie wszyscy dobrze Cię znają. Opowiesz coś o sobie?
🦸 Urodziłem się w Zgierzu (województwo łódzkie). 7 lat temu przeprowadziłem się do małej miejscowości jaką jest Łapsze Niżne. Mam 20 lat oraz interesuje się głównie sportem, wolne weekendy spędzam aktywnie z przyjaciółmi, lubię słuchać muzyki, ale zdarza mi się włączyć wieczorkiem netflixa.

👨‍💻 Jak to po kolei zaczęła się Twoja przygoda z piłką nożną? Od razu poszedłeś do większego klubu, czy też stawiałeś małe kroczki w lokalnych drużynach? Jest jakieś szczególne osiągnięcie, o którym możesz się pochwalić?
🦸 Swoją przygodę z piłką rozpocząłem w klubie Boruta Zgierz, później był krótki epizod w Dunajcu Ostrowsko, następnym przystankiem była Sandecja gdzie spędziłem najwięcej czasu. Obecnie jestem zawodnikiem Podhala. Moim największym osiągnięciem jest zdobycie Wicemistrzostwa Polski w 2017 roku z kadrą wojewódzką Małopolski, ale mam nadziej że nie było one ostatnie.

👨‍💻 Jak postrzegasz szatnię naszej pierwszej drużyny? Jest to dla Ciebie szansa na lepszy rozwój czy przyszedłeś sobie coś udowodnić?
🦸 Podhale jest dobrym przystankiem do rozwoju, przede wszystkim chce zbierać doświadczenie w seniorskiej piłce.

👨‍💻 Mogłeś liczyć na pomoc starszych kolegów w drużynie? Szybko poszło abyś się zaznajomił ze wszystkimi?
🦸 Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra. Jako nowy zawodnik na początku mogłem liczyć na pomoc i wskazówki doświadczonych kolegów, szybko się zaaklimatyzowałem w nowej drużynie.

O Klubie

logoNKP-2

Nowotarski Klub Piłkarski PODHALE powstał we wrześniu 2009 roku z połączenia sekcji piłki nożnej KS Szarotka Nowy Targ i drugoligowego klubu piłki halowej KS Krokus-Podhale Nowy Targ. Pierwszym prezesem został Krzysztof Antos, a obecnie roku funkcję tę sprawuje Michał Rubiś.

Kontakt

Nowotarski Klub Piłkarski „Podhale”

ul. Kolejowa 161
34-400 Nowy Targ

KRS: 0000792349
NIP: 7352796929
REGON: 121029702

e-mail: kontakt@nkp.podhale.pl
tel.: 18 266 52 30, 510 920 252

e-mail: media@nkp.podhale.pl
tel.: 607 600 291

godziny otwarcia biura: poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki | 10:00-16:00

kierownik pierwszej drużyny:
Natalia Bosak: 788 586 135

© Copyright NKP Podhale