SMSOstatni sparing juniora młodszego

18 marca 2023

W ostatnim meczu sparingowym przed inauguracją rundy wiosennej rozgrywek ligowych nasz zespół juniora młodszego przegrał 1:4 z seniorską drużyną Wiatru Ludźmierz.

– Ostatni mecz podsumowujący nasz długi i wymagający okres przygotowawczy. Sparing rozegraliśmy z bardzo mocna drużyna, która przyjechała w najmocniejszym składzie. Zawodnicy z Ludźmierza chcieli się bardzo zrewanżować, za porażkę z juniorami starszymi na początku swojego okresu przygotowawczego. Mimo porażki, jestem dumny za to co pokazaliśmy. Chłopcy wyglądali bardzo dobrze pod kątem motorycznym, kreowali i stwarzali wiele groźnych sytuacji. Na największy plus zasługuje reakcja całego zespołu na stracona piłkę, szybki i agresywny doskok do przeciwnika. Szkoda zmarnowanych okazji, ale bramkarz przeciwników miał dzień konia. My wszystkie bramki straciliśmy w kuriozalnych okolicznościach po naszych indywidualnych błędach.  Szkoda, bo pod kątem czysto „piłkarskim” wyglądaliśmy zdecydowanie lepiej niż przeciwnik. Cieszy mnie fakt, ze trener i zawodnicy z Ludźmierza również to przyznali i po meczu powiedzieli, że maja się od kogo uczyć grać w piłkę. Wiemy nad czym musimy popracować jeszcze w przyszłym tygodniu, ale jeżeli wyjdziemy z taka determinacją, wolą walki i zaangażowaniem na najbliższy mecz to na pewno wygramy w sposób przekonujący – ocenił trener Maciej Wadas. 

A już we czwartek o godzinie 15.30 nasz zespół rozpocznie zmagania w Małopolskiej Lidze Juniora Młodszego meczem z Unią Tarnów.

 

O Klubie

Nowotarski Klub Piłkarski PODHALE powstał we wrześniu 2009 roku z połączenia sekcji piłki nożnej KS Szarotka Nowy Targ i drugoligowego klubu piłki halowej KS Krokus-Podhale Nowy Targ. Pierwszym prezesem został Krzysztof Antos, a obecnie funkcję tę sprawuje Michał Rubiś.

 

 

 

 

Aktualności

Media Społecznościowe

    nkppodhalenowytarg

   nkppodhale

   nkppodhaletv

Kontakt

Nowotarski Klub Piłkarski „Podhale”

ul. Kolejowa 161
34-400 Nowy Targ

KRS: 0000792349
NIP: 7352796929
REGON: 121029702

e-mail: kontakt@nkp.podhale.pl
tel.: 18 266 52 30, 510 922 015

e-mail: media@nkp.podhale.pl
tel.: 607 600 291

godziny otwarcia biura:

poniedziałek – piątek   8:00-14:00

kierownik pierwszej drużyny:
Natalia Bosak

© Copyright NKP Podhale