Aktualności Pierwsza DrużynaPierwsza drużynaPodhale na finiszu przygotowań

27 lipca 2022

Piłkarze Podhala Nowy Targ 6 sierpnia wyjazdowym meczem z rezerwami kieleckiej Korony rozpoczną 8 sezon w rozgrywkach III ligi.

Nowotarżanom zostały więc ostatnie dni na przygotowania. W najbliższy weekend podopieczni trenera Grzegorza Hajnosa rozegrają dwa ostatnie mecze kontrolne. Zespół podzielony zostanie na dwie „jedenastki”. Pierwsza zagra w Skawinie z czwartoligowym zespołem Wiślan Jaśkowice, z kolei druga „jedenastka” zmierzy się z piątoligową Watrą Białka Tatrzańska (czas i miejsce jest w trakcie uzgadniania).

Jeżeli chodzi o objętość to szczyt przygotowań mamy za sobą. Zeszliśmy już obciążeń i teraz koncentrujemy się przede wszystkim na dynamice i intensywności. Pracujemy bardzo mocno nad organizacją gry i taktyką. Chcemy być w stu procentach przygotowani już na ten pierwszy mecz ligowy – podkreśla trener Podhala, Grzegorz Hajnos.

Kadra zespołu jest dopięta praktycznie w stu procentach.

Nowe twarze w zespole – w porównaniu z zeszłym sezonem – to: Łukasz Mazurek, Peter Drobnak, Michał Banik, Bartosz Żurek, Hubert Antkowiak, Daniel Wajsak, Adrian Ligienza. Ci zawodnicy już mają podpisane kontrakty. Na dniach umowami z Podhalem związać się też powinni pomocnik Szymon Majeran (ostatnio Wierchy Rabka), obrońca Szymon Cuber (ostatnio Akademia Rakowa Częstochowa) oraz bramkarz Piotr Kołodziej (ostatnio Broń Radom).

Jeżeli chodzi o ubytki to z drużyny odeszło 15 zawodników: Przemysław Lech, Jakub Kowalski, Patryk Serafin, Mateusz Broda, Dawid Flaszka, Mateusz Szymorek, Olaf Nowak, Damian Lepiarz, Dimitri Fastov, Arkadiusz Kasia, Patryk Kapuściński, Juliusz Molis, Oliver Janso, Michał Gałecki oraz Łukasz Furtak.

O Klubie

Nowotarski Klub Piłkarski PODHALE powstał we wrześniu 2009 roku z połączenia sekcji piłki nożnej KS Szarotka Nowy Targ i drugoligowego klubu piłki halowej KS Krokus-Podhale Nowy Targ. Pierwszym prezesem został Krzysztof Antos, a obecnie funkcję tę sprawuje Michał Rubiś.

 

 

 

 

Aktualności

Media Społecznościowe

NKP Podhale Nowy Targ

nkppodhale

NKP Podhale TV

 

Kontakt

Nowotarski Klub Piłkarski „Podhale”

ul. Kolejowa 161
34-400 Nowy Targ

KRS: 0000792349
NIP: 7352796929
REGON: 121029702

e-mail: kontakt@nkp.podhale.pl
tel.: 18 266 52 30, 510 920 252

e-mail: media@nkp.podhale.pl
tel.: 607 600 291

godziny otwarcia biura:

poniedziałek – piątek   8:00-14:00

kierownik pierwszej drużyny:
Adam Gubała

© Copyright NKP Podhale