Akademia NKPPodhale Cup oraz turniej KS Zakopane

13 grudnia 2020

W ten weekend roczniki 2011 oraz 2012 wzięły udział w dwóch turniejach. Jeden zorganizowany był przez Nasz klub – Podhale Cup, gdzie przedstawicielem były dwie drużyny orlika młodszego czyli rocznika 2011 – natomiast drugi został zorganizowany przez KS Zakopane i z całą przyjemnością drużyna Żaka wzięła w nim udział! A jak im poszło? Przeczytacie sami poniżej!

 

Turniej KS Zakopane

Tym razem wybraliśmy się do Zakopanego na zaproszenie z zaprzyjaźnionej drużyny KS Zakopane. Turniej został rozegrany w formule 3+1. Każdy z 8 zespołów rozegrał 90 minut, nie było prowadzonej klasyfikacji punktowej i bramkowej. Wszystkie drużyny grały fajny i przyjemny dla oka futbol, starając się operować piłką. Wyniki nie miały kompletnie żadnego znaczenia, liczyła się dobra zabawa. Drużyny z którymi się zmierzyliśmy to: KS Zakopane, KS Zakopane Girls, KS Rdzawki, Wiatr Ludźmierz, AP Szaflary. Dziękujemy władzą KS za fajną atmosferę i za zaproszenie 💪💪💪

 

 

Podhale Cup

W sobotę na hali sportowej w Zespole Szkół Technicznych i Placówek im. St. Staszica w Nowym Tagu nasz klub zorganizował turniej Podhale Cup dla zawodników rocznika 2011 – Orlik młodszy. Wzięło udział 6 drużyn: dwie drużyny NKP Podhale, Huragan Waksmund, LKS Szaflary, Wiatr Ludźmierz oraz KS Niedzica. Grano systemem każdy z każdym po 15 minut. Nie zabrakło pięknych bramek, wspaniałych interwencji bramkarskich jak i radości z gry w pikę nożną. Temu wszystkiemu towarzyszyła przyjemna i koleżeńska atmosfera. Wyniki końcowe nie były sprawą najważniejszą. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale i puchary z rąk Prezesa naszego klubu Michała Rubisia. Miejmy nadzieję, że taka impreza wpisze się na stałe w kalendarzu piłkarskim. Wszystkim drużynom składamy podziękowanie za uczestnictwo w turnieju !!!

 

 

Nasze dwie drużyny reprezentowali :

Igor Żółtek, Aleksander Potoczak,  Adam Nykaza, Michał Gacek, Artur Dolata, Rafał Magiera, Bartłomiej Jankowski, Igor Gołdyn, Patryk Pałasz, Antoni Jarosz, Filip Dydra, Mikołaj Kowalczyk, Alan Warzecha, Hubert Lipkowski, Adrian Huzior, Szymon Grzybek, Igor Homoncik, Artur Michalak, Alicja Bibro, Igor i Michał Leśniakiewicz, Bartłomiej Wójciak, Marcel Tynus oraz Piotr Ziemianek. Natomiast Trenerami byli Sebastian Świerzbiński oraz Karol Niewolik.

 

 

O Klubie

logoNKP-2

Nowotarski Klub Piłkarski PODHALE powstał we wrześniu 2009 roku z połączenia sekcji piłki nożnej KS Szarotka Nowy Targ i drugoligowego klubu piłki halowej KS Krokus-Podhale Nowy Targ. Pierwszym prezesem został Krzysztof Antos, a obecnie roku funkcję tę sprawuje Michał Rubiś.

Kontakt

Nowotarski Klub Piłkarski „Podhale”

ul. Kolejowa 161
34-400 Nowy Targ

KRS: 0000792349
NIP: 7352796929
REGON: 121029702

e-mail: kontakt@nkp.podhale.pl
tel.: 18 266 52 30, 510 920 252

e-mail: media@nkp.podhale.pl
tel.: 607 600 291

godziny otwarcia biura: poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki | 10:00-16:00

kierownik pierwszej drużyny:
Natalia Bosak: 788 586 135