Akademia NKPPrzestrzegamy wysoko postawionej poprzeczki

22 października 2020

W naszym regionie wprowadzono czerwoną strefę w związku z liczbą zachorowań na wirusa COVID-19. W związku z uprzednią sytuacją oraz błędnie napływającymi informacjami z zewnątrz, Klub NKP Podhale informuje iż stanowczo przestrzega obostrzeń jak i bacznie obserwuje swoich młodych piłkarzy. „Na dzień dzisiejszy nie mamy odnotowanego przypadku wirusa w akademii” – mogliśmy usłyszeć te słowa od Koordynatora Naszej Akademii – Mariusza Strojczyka. Przeczytajcie sami co jeszcze powiedział w wypowiedzi poniżej!

Podczas okresu luty – marzec byliśmy zmuszeni do wprowadzenia treningów indywidualnych. Nieustannie staraliśmy motywować naszych zawodników do pracy w tym okresie. Po obluzowaniu obostrzeń przystąpiliśmy stopniowo – pierwsze w małych 6-osobowych grupach – do treningów zespołowych z najwyższymi wytycznymi od PZPN oraz sanepidu. Dopiero od końca czerwca zostały wprowadzone treningi całych drużyn z poszczególnych roczników. To dlatego ciągle trzymając te ramy bezpieczeństwa zdrowia na dzień dzisiejszy klub nie ma odnotowanego przypadku wirusa SARS-COVID-19, a jedynie dwie osoby są na kwarantannie ponieważ ktoś z ich rodziny jest chory. Natomiast te dwie osoby są zdrowe – jest to oczywiście potwierdzone testami. Jeżeli natomiast chodzi o SMS to jesteśmy w trybie hybrydowym, w którym lekcje prowadzone są zdalnie, natomiast treningi na stadionie w Nowym Targu. Również nie inaczej wygląda nauczanie w podstawówce – tam też młodzi piłkarze uczą się zdalnie, a trenują na stadionie. Podkreślam iż sytuacja u Nas w klubie jest w pełni kontrolowana i przestrzegamy wysoko postawionej poprzeczki. – przekazał nam koordynator.

O Klubie

logoNKP-2

Nowotarski Klub Piłkarski PODHALE powstał we wrześniu 2009 roku z połączenia sekcji piłki nożnej KS Szarotka Nowy Targ i drugoligowego klubu piłki halowej KS Krokus-Podhale Nowy Targ. Pierwszym prezesem został Krzysztof Antos, a obecnie roku funkcję tę sprawuje Michał Rubiś.

Kontakt

Nowotarski Klub Piłkarski „Podhale”

ul. Kolejowa 161
34-400 Nowy Targ

KRS: 0000792349
NIP: 7352796929
REGON: 121029702

e-mail: kontakt@nkp.podhale.pl
tel.: 18 266 52 30, 510 920 252

godziny otwarcia biura: poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki | 10:00-16:00

kierownik pierwszej drużyny:
Natalia Bosak: 788 586 135

© Copyright NKP Podhale