Akademia NKPSMSRafał Rajzer nowym dyrektorem Akademii Piłkarskiej Podhala

7 lipca 2022

39 latek w zeszłym sezonie był w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny Podhala Nowy Targ, w którym pełnił rolę asystenta Szymona Grabowskiego.

W przeszłości Rajzer pracował już w pionie organizacyjnym klubów sportowych. Pełnił m.in. funkcję Sekretarza Sekcji Piłki Nożnej Drużyn Młodzieżowych Resovii Rzeszów, a także był koordynatorem szkolenia Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovii.

Jest absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego, na wydziale Wychowania Fizycznego. Ukończył Kurs UEFA Elite YOUTH A

Przede wszystkim chcę podkreślić, że moim celem będzie kontynuacja tego co tutaj zostało już stworzone i co funkcjonuje na naprawdę niezłym poziomie, o czym świadczą wyniki osiągane przez grupy młodzieżowe. Oczywiście mam kilka swoich nowych pomysłów, które mam nadzieję, że pozwolą się jeszcze mocniej rozwinąć Akademii Podhala. Mam tutaj na myśli zarówno kwestie organizacyjne jak również sportowe. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jest olbrzymi potencjał by Nowy Targ stał się mocnym ośrodkiem piłki młodzieżowej – podkreśla nowo mianowany dyrektor AP Podhale, który zaznacza, że chciałby aby Akademia stała się wizytówką regionu. – To jest jeden z moich priorytetów. Będę w swoich działaniach dążył do tego by w Akademii pracowała jak największa ilość osób z Podhala. To samo tyczy się zawodników, którzy mam nadzieję, że z czasem w coraz większej liczbie będą zasilać pierwszą drużynę. W moim przekonaniu im silniejsza będzie nasza Akademia tym silniejsza będzie piłka w regionie. Będę robił wszystko by poprawić relacje z klubami z mniejszych miejscowości, po to by nasza współpraca przynosiła obopólne korzyści – przekonuje Rajzer.

O Klubie

Nowotarski Klub Piłkarski PODHALE powstał we wrześniu 2009 roku z połączenia sekcji piłki nożnej KS Szarotka Nowy Targ i drugoligowego klubu piłki halowej KS Krokus-Podhale Nowy Targ. Pierwszym prezesem został Krzysztof Antos, a obecnie funkcję tę sprawuje Michał Rubiś.

 

 

 

 

Aktualności

Media Społecznościowe

NKP Podhale Nowy Targ

nkppodhale

NKP Podhale TV

 

Kontakt

Nowotarski Klub Piłkarski „Podhale”

ul. Kolejowa 161
34-400 Nowy Targ

KRS: 0000792349
NIP: 7352796929
REGON: 121029702

e-mail: kontakt@nkp.podhale.pl
tel.: 18 266 52 30, 510 920 252

e-mail: media@nkp.podhale.pl
tel.: 607 600 291

godziny otwarcia biura:

poniedziałek – piątek   8:00-14:00

kierownik pierwszej drużyny:
Adam Gubała

© Copyright NKP Podhale