Akademia NKPAktualności Pierwsza DrużynaSMSRafał Rajzer zrezygnował z funkcji dyrektora Akademii Piłkarskiej Podhala

15 czerwca 2023

Funkcję tą pełnił od lipca ubiegłego roku. Teraz wraca do roli szkoleniowca. Będzie asystentem Szymona Grabowskiego w pierwszoligowej Lechii Gdańsk

Poniżej treść jego listu skierowanego do osób z którymi przez ostatni rok współpracował jako dyrektor Akademii Piłkarskiej Podhala. 

Szanowni Zawodnicy, Trenerzy, Rodzice, Akademii Piłkarskiej NKP Podhale Nowy Targ 

Z przykrością informuję Was, że nadszedł czas, abym pożegnał się z Wami jako dyrektor Akademii Piłkarskiej. Jest to decyzja, którą podjąłem po długich rozważaniach i z mieszanką uczuć. Dziś pragnę skierować do Was ten list pożegnalny, aby wyrazić swoją wdzięczność i podziękować za ten rok  spędzony w Waszym gronie.

Miałem niezwykłą okazję pracować razem nad rozwojem i kształtowaniem młodych talentów piłkarskich jakich w Podhalu Nowy Targ nie brakuje. To była dla mnie niezwykle inspirująca i satysfakcjonująca podróż. Wspólnie przekazywaliśmy naszą wiedzę, pasję i zaangażowanie, dążąc do podnoszenia umiejętności zarówno na boisku, jak i poza nim. 

Pragnę szczególnie podziękować  trenerom, którzy nie tylko wykazali się wiedzą piłkarską, ale również troską o rozwój naszych podopiecznych. Wasze zaangażowanie i oddanie były nieocenione, a Wasze umiejętności i doświadczenie stanowią kluczowy element tej drogi. Dziękuję Wam za wszystkie poświęcone godziny, cierpliwość i inspirację, jaką przekazywaliście naszym piłkarzom.

Nie mogę również zapomnieć o rodzicach  naszych zawodników. Wasze wsparcie, zaufanie i wkład w naszą Akademię były nieocenione. Dziękuję za oddanie, które pokazaliście, i za wiarę w naszą misję. Wasza obecność i wsparcie były niezwykle ważne dla naszych piłkarzy.

Chciałbym również podziękować całemu zespołowi administracyjnemu, który był niezastąpiony w codziennej pracy, dbając o sprawne funkcjonowanie Akademii. Wasza pracowitość, zaangażowanie i profesjonalizm były niezbędne do osiągnięcia naszych celów.

Nadszedł dla mnie czas, aby podjąć nowe wyzwania i skierować swoje pasje na boisko na którym czuje się najlepiej. Moim nowym  miejscem pracy będzie Lechia Gdańsk.  Jednakże, choć odchodzę  z Akademii Piłkarskiej, zawsze ten czas pozostanie ciepło zapamiętany przeze mnie. Cieszę się, że miałem możliwość poznać Was, wspaniałych ludzi i być częścią tej niezwykłej społeczności.

Osobne podziękowania składam na ręce Zarządu NKP PODHALE NOWY TARG oraz SPONSORA GŁÓWNEGO Pana Wiesława Wojasa, za otrzymaną szanse bycia dyrektorem tej akademii było dla mnie prawdzie wyzwanie i przywilej.
 
Z wyrazami szacunku 
              Rafał Rajzer 

 

O Klubie

Nowotarski Klub Piłkarski PODHALE powstał we wrześniu 2009 roku z połączenia sekcji piłki nożnej KS Szarotka Nowy Targ i drugoligowego klubu piłki halowej KS Krokus-Podhale Nowy Targ. Pierwszym prezesem został Krzysztof Antos, a obecnie funkcję tę sprawuje Michał Rubiś.

 

 

 

 

Media Społecznościowe

    nkppodhalenowytarg

   nkppodhale

   nkppodhaletv

Kontakt

Nowotarski Klub Piłkarski „Podhale”

ul. Kolejowa 161
34-400 Nowy Targ

KRS: 0000792349
NIP: 7352796929
REGON: 121029702

e-mail: kontakt@nkp.podhale.pl
tel.: 18 266 52 30, 510 922 015

e-mail: media@nkp.podhale.pl
tel.: 607 600 291

godziny otwarcia biura:

poniedziałek – piątek   8:00-14:00

kierownik pierwszej drużyny:
Natalia Bosak

© Copyright NKP Podhale