Homerejestracja zawodnika pzpn


Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. Przyznanie danemu podmiotowi Certyfikatu PZPN na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek  Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci sprawdzonym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności.


Rejestracja każdego zawodnika jest wymogiem Programu Certyfikacji PZP, w którym bierze udział Fundacja. Z uwagi na ochronę danych osobowych nie mogą tego zrobić pracownicy Fundacji i prosimy o samodzielną rejestrację swoich dzieci.


Instrukcja rejestracji


Sam proces rejestracji jest bardzo intuicyjny i zajmuje około 10 minut (proszę przygotować zdjęcie dziecka oraz nr PESEL) i składa się z kilku kroków:

  1. Proszę wejść na stronę http://www.laczynaspilka.pl – po wejściu na stronę w prawym górnym rogu wybierz: ZALOGUJ SIĘ (dla osób które mają już profil) lub ZAREJESTRUJ SIĘ (dla osób bez profilu)
  2. WYPEŁNIJ DANE (dane rodzica) – po wypełnieniu arkusza rejestracyjnego system poprosi o weryfikację adresu e-mail.
  3. Po akceptacji regulaminu powinna wyświetlić się strona z wyborem kilku ikonek – wybieramy DLA ZAWODNIKA (jeżeli nie wyświetli się ta strona w menu obok Imienia i Nazwiska z prawej strony wybieramy Moje Profile – DLA ZAWODNIKA) Musimy utworzyć nowy profil i wybieramy
  4. ZAREJESTRUJ DZIECKO JAKO ZAWODNIKA – uzupełniamy dane rodzica następnie dane dziecka
  5. Po zakończonej rejestracji wchodzimy w PROFIL ZAWODNIKA I wybieramy ZŁÓŻ WNIOSEK O POTWIERDZENIE W ODDZIALE SZKÓŁKI (http://pilkarskienadzieje.eu)

Ewentualne pytania dotyczące programu można kierować do Działu Wsparcia PZPN: wsparcie@pzpn.pl, tel. 732 122 222.O Klubie

Nowotarski Klub Piłkarski PODHALE powstał we wrześniu 2009 roku z połączenia sekcji piłki nożnej KS Szarotka Nowy Targ i drugoligowego klubu piłki halowej KS Krokus-Podhale Nowy Targ. Pierwszym prezesem został Krzysztof Antos, a obecnie funkcję tę sprawuje Michał Rubiś.

 

 

 

 

Media Społecznościowe

    nkppodhalenowytarg

   nkppodhale

   nkppodhaletv

Kontakt

Nowotarski Klub Piłkarski „Podhale”

ul. Kolejowa 161
34-400 Nowy Targ

KRS: 0000792349
NIP: 7352796929
REGON: 121029702

e-mail: kontakt@nkp.podhale.pl
tel.: 18 266 52 30, 510 922 015

e-mail: media@nkp.podhale.pl
tel.: 607 600 291

godziny otwarcia biura:

poniedziałek – piątek   8:00-14:00

kierownik pierwszej drużyny:
Natalia Bosak

© Copyright NKP Podhale