Akademia NKPPierwsza drużynaSMSRuszył proces akredytacji prasowych

1 marca 2022
Informujemy, że rozpoczął się proces przyznawania akredytacji prasowych na mecze ligowe piłkarzy NKP Podhala Nowy Targ na własnym stadionie w rundzie wiosennej sezonu 2021/2022.

 Szczegóły poniżej w regulaminie.

 

REGULAMIN PRZYZNANIA AKREDYTACJI DLA DZIENNIKARZY/FOTOREPORTERÓW NA MECZE LIGOWE PIŁKARZY NKP PODHALA NOWY TARG W RUNDZIE WIOSENNEJ ROZGRYWEK 3 LIGI GRUPY IV SEZONU 2021/20022

 

 

 1. Wnioski akredytacyjne przyjmowane są na oficjalnym formularzu wyłącznie drogą mailową pod adresem: media@nkp.podhale.pl.Złożenie wniosku o akredytacje nie oznacza automatycznego jej przyznania.
 2. Akredytacje na mecze wydawane są w kategoriach: prasa, foto, tv oraz media klubowe.
 3. Wydawane akredytacje są imienne i obowiązują na całą rundę lub pojedyncze wydarzenie.
 4. Wnioski akredytacyjne na rundę wiosenną 2022 składać można do dnia 18 marca 2022 roku do godziny 12:00.
 5. Wnioski akredytacyjne na poszczególne wydarzenia składać można najpóźniej do godziny 12:00 ostatniego dnia roboczego poprzedzającego mecz.
 6. Decyzje o rozpatrzeniu wniosku akredytacyjnego przesyłane są na podany w formularzu adres mailowy. Decyzja o przyznaniu bądź odmowie akredytacji jest ostateczna. Odwołania nie będą rozpatrywane. Mail z decyzją wysyłany jest po zakończeniu procesu przyjmowania wniosków akredytacyjnych.
 7. Akredytacje przyznawane są tylko i wyłącznie osobom pełnoletnim.
 8. Akredytacja obowiązuje wyłącznie z ważnym dokumentem tożsamości ze zdjęciem. Akredytacji nie wolno udostępniać osobom trzecim.
 9. Akredytacje muszą być umieszczone przez posiadacza w widocznym miejscu podczas całego przebywania na terenie obiektu.
 10. Osoby akredytowane zobowiązane są do wykonywania zaleceń pracowników klubu, osób przez niego wyznaczonych oraz służb porządkowych.
 11. W przypadku rażącego naruszenia regulaminu i zasad pracy mediów akredytacja może zostać unieważniona w trybie natychmiastowym.
 12. Informacja o miejscu odbioru akredytacji umieszczona zostanie w mailu potwierdzającym przyznanie akredytacji. Odbiór akredytacji jest równoznaczny z akceptacją regulaminu oraz zasad pracy mediów.
 13. Akredytacje wydawane są na godzinę przed pierwszym gwizdkiem sędziego a ich wydawanie kończy się równo z rozpoczęciem spotkania.
 14. Kamizelki Foto, TV oraz Media Klub osoby akredytowane muszą mieć w swoim wyposażeniu.
 15. W trakcie spotkania dopuszcza się jedną osobą akredytowaną z danej redakcji z podziałem na foto/tv/prasa.
 16. Miejsca dla prasy zlokalizowane są na piętrze budynku klubowego we wskazanym przez Biuro Prasowe klubu miejscu. Fotoreporterzy przebywać mogą za bramkami (z wyłączeniem strefy rozgrzewki) bądź na bokach, ale pod warunkiem nie wchodzenia na tereny zielone i w bezpośrednie sąsiedztwo ławek rezerwowych. Istnieje całkowity zakaz wstępu na plac gry dla przedstawicieli mediów.
 17. Wywiady telewizyjne odbywać się mogą jedynie na tle specjalnie do tego wyznaczonych ścianek prasowych tj. w sali konferencyjnej oraz przy zejściu z murawy.
 18. Nowotarski Klub Sportowy Podhale zastrzega sobie prawo do zmian postanowień niniejszego regulaminu w każdym momencie trwania sezonu.

WNIOSEK O AKREDYTACJĘ STAŁĄ
WNIOSEK O AKREDYTACJĘ JEDNORAZOWĄ

Wnioski oraz Regulamin można pobrać również na naszej stronie w menu głównym >DLA MEDIÓW

O Klubie

Nowotarski Klub Piłkarski PODHALE powstał we wrześniu 2009 roku z połączenia sekcji piłki nożnej KS Szarotka Nowy Targ i drugoligowego klubu piłki halowej KS Krokus-Podhale Nowy Targ. Pierwszym prezesem został Krzysztof Antos, a obecnie funkcję tę sprawuje Michał Rubiś.

 

 

 

 

Aktualności

Media Społecznościowe

NKP Podhale Nowy Targ

nkppodhale

NKP Podhale TV

 

Kontakt

Nowotarski Klub Piłkarski „Podhale”

ul. Kolejowa 161
34-400 Nowy Targ

KRS: 0000792349
NIP: 7352796929
REGON: 121029702

e-mail: kontakt@nkp.podhale.pl
tel.: 18 266 52 30, 510 920 252

e-mail: media@nkp.podhale.pl
tel.: 607 600 291

godziny otwarcia biura:

poniedziałek – piątek   8:00-14:00

kierownik pierwszej drużyny:
Adam Gubała

© Copyright NKP Podhale